Pub Regionalny Święty Michał - Lublin, Grodzka 16

2015-05-24

Pub Święty Michał jest obecnie jednym z najbardziej popularnych lubelskich lokali. Położony na głównym trakcie wiodącym od Bramy Krakowskiej do Bramy Grodzkiej i dalej do Zamku, każdego dnia i o każdej porze przeżywa prawdziwe oblężenie. W weekendy na wolne miejsce nierzadko trzeba czekać, ale wyśmienite piwa jasne i ciemne z naszego browaru oraz doskonałe jedzenie rekompensują to. Nazwę, pub zawdzięcza temu, że położony jest nieopodal Placu Po Farze, gdzie dawniej znajdował się kościół farny pw. św Michała. Z górnych pięter pubu można podziwiać fundamenty kościoła.

Lokal na trzech poziomach posiada 240 miejsc siedzących, na drugim piętrze znajduje się Piano bar, gdzie w weekendy grywa na żywo myzyka. Sztandarowym daniem jest żebro świętego Michała z sosem BBQ, które idealnie komponuje się z Magnusem. Godnym polecenia jest także Burger wołowy oraz lubelski przysmak - cebularz.

Zapraszamy na nasze piwo do Św. Michała na ulicę Grodzką 16, a po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową www.pubregionalny.pl oraz na Facebooka.

 
powrót »